Постачання електроенергії

Будь-яке українське підприємство може вільно обирати постачальника електричної енергії та укласти договір купівлі - продажу електричної енергії з альтернативним постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом.

Стати нашим клієнтом можливо у декілька кроків:
 • 1. Заповніть опитувальний лист
 • Відправити на нашу електронну адресу (office@megawatttradingplus.com) заповнений опитувальний лист (завантажити тут).

 • 2. Отримайте комерційну пропозицію
 • Фахівці нашої компанії на основі даних, які ви подасте в опитувальному листі, розроблять комерційну пропозицію з урахуванням персональних умов саме для Вашого підприємства. Типова комерційна пропозиція (завантажити тут)

 • 3. Підписуємо договір постачання
 • Після погодження умов, зазначених в комерційній пропозиції, наступним кроком є узгодження умов Договору про постачання електричної енергії і його підписання. Типовий договір (завантажити тут)

 • 4. Підписуєте заяву приєднання
 • Кінцевим етапом є підписання Заяви приєднання до Договору про постачання електричної енергії. Заява приєднання (завантажити тут). Таким чином, після отримання підписаної Заяви приєднання та інших необхідних для переходу на постачання документів, наша компанія подає зазначений пакет документів Адміністратору комерційного обліку.

  Важливо відзначити, що, згідно законодавства, це має відбутись не пізніше, ніж за 21 день від початку розрахункового періоду, що в свою чергу залежить від швидкості отримання від Вас скан-копій відповідних підписаних документів!

Документообіг з нашою компанією можливо здійснити наступним чином:
 • Сервісом обміну електронними документами: Вчасн@ (https://vchasno.ua/) , PAPERLESS (https://paperless.com.ua/)
 • Укрпоштою : УКРАЇНА, 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд.5 корпус 2,В1
 • Новою поштою: м.Київ, відділення №341, телефон отримувача кореспонденції +38 (066) 03-777-73

Якщо у вас виникли питання на будь якому кроці з питань уточнення Комерційної пропозиції, норм Договору чи порядку його укладання або є потреба у обговоренні індивідуальних побажань звертайтеся за телефонами: +38 (066) 03-777-73 або електронною поштою: office@megawatttradingplus.com

В процесі укладання Договору фахівці нашої компанії скоординують подальші дії Споживача у відносинах з Оператором системи розподілу (обленерго) та діючим Постачальником, за необхідності допоможуть підготувати проекти відповідних звернень від імені Споживача і т.д.


ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ ПЛЮС » здійснює ліцензовану діяльність з електропостачання згідно з наступних нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з постачання електричної енергії споживачу на ринку електричної енергії:

 1. Закон України «Про ринок електричної енергії»
 2. Закон України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»
 3. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 “Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії”
 4. Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу”
 5. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 “Про затвердження Правил ринку”
 6. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 309 “Про затвердження Кодексу системи передачі”
 7. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 311 “Про затвердження Кодексу комерційного обліку електричної енергії”
 8. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 “Про затвердження Кодексу систем розподілу”
 9. Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 308 “Про затвердження Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку”
 10. Постанова НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 “Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання”

Порядок надання споживачами звернень, скарг та претензій стосовно якості постачання електричної енергії та надання повідомлень про загрозу електробезпеки та їх розгляду.

Шановні споживачі!

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.

У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) у відповідності до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності до чинного законодавства України.

Якщо у вас виникли питання до фахівців, або Ви хочете надіслати скаргу/претензію чи повідомити про загрозу енергобезпеці, будь ласка Ви можете зв’язатися з нами за телефонами: +38 (066) 03-777-73
Відповідальна особа: Директор Линник Максим Анатолійович
Чи написати нам на електронну адресу: office@megawatttradingplus.com
Або надіслати лист за адресою: УКРАЇНА, 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд.5 корпус 2,В1

Споживач може подати звернення/скаргу/претензію шляхом:

 • в електронному вигляді
 • подання письмової заяви на особистому прийомі у керівництва ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ ПЛЮС»

Вимоги до оформлення звернення/скарги/претензії споживача:
обов’язково повинно бути вказано повне найменування споживача відповідно до установчих документів, юридична адреса, адреса місцезнаходження об’єкта електропостачання; викладено суть порушеного питання, пропозиції, заяви, скарги, повідомлення тощо; письмове звернення/скарга/претензія споживача повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. До звернення/скарги/претензії споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням/скаргою/претензією раніше, а також за наявності документи, необхідні для розгляду звернення/скарги/претензії, які після його (її) розгляду повертаються споживачу. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

Звернення/скарги/претензії/повідомлення споживачів про загрозу електробезпеці розглядаються по суті у строки, встановлені чинним законодавством, залежно від предмету питань, порушених у них.

Надання повідомлень про загрозу електробезпеки
Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за телефонами: +38 (066) 03-777-73 або надіслати листа електронною поштою на адресу: office@megawatttradingplus.comПри цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Адреса:
03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19
http://www.nerc.gov.ua/

Для подання запитів на отримання інформації:
e-mail:public.info@nerc.gov.ua
тел.: (044)204-48-27, 204-48-94
факс: (044)277-30-47

На подання звернень:
e-mail: pr@nerc.gov.ua
факс: (044)277-30-47

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля).

Адреса:
01601 Київ, вул. Хрещатик, 30
http://mpe.kmu.gov.ua/

Для звернень громадян на телефон гарячої лінії Міненерговугілля України:
e-mail: kanc@mev.gov.ua
тел.: (044)594-66-05, (044)531-36-89 (з 8:30 до 17:30)

Корисні посилання

Міністрство енергетики та вугільної промисловості України – http://mpe.kmu.gov.ua/
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг – http://www.nerc.gov.ua/
Державна інспекція енергетичного нагляду України – https://ua.energy/about/struktura/derzhinspekciya/
Антимонопольний комітет України – http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/index
Оператор системи передачі (НЕК “УКРЕНЕРГО”) – https://ua.energy/
Оператор ринку (ДП Оператор ринку) – https://www.oree.com.ua/
Українська енергетична біржа – https://www.ueex.com.ua/
ENTSO-E – https://www.entsoe.eu