Постачання газу


Ціна

Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених ст.12 Закону України “Про ринок природного газу”.


Порядок надання споживачами звернень, скарг та претензій стосовно якості постачання природного газу та надання повідомлень про загрозу газопостачання та їх розгляду.

Шановні споживачі!

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.

У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) у відповідності до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності до чинного законодавства України.

Якщо у вас виникли питання до фахівців, або Ви хочете надіслати скаргу/претензію чи повідомити про загрозу газопостачання, будь ласка Ви можете зв’язатися з нами за телефонами: +38 (066) 03-777-73
Відповідальна особа: Директор Линник Максим Анатолійович
Чи написати нам на електронну адресу: office@megawatttradingplus.com
Місце знаходження : УКРАЇНА, 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд.5 корпус 2,В1
Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00
перерва на обід з 13:00 до 14:00
сб, нд – вихідний

Споживач може подати звернення/скаргу/претензію шляхом:

  • в електронному вигляді
  • подання письмової заяви на особистому прийомі у керівництва ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ ПЛЮС»

Вимоги до оформлення звернення/скарги/претензії споживача:

обов’язково повинно бути вказано повне найменування споживача відповідно до установчих документів, юридична адреса, адреса місцезнаходження об’єкта газопостачання; викладено суть порушеного питання, пропозиції, заяви, скарги, повідомлення тощо; письмове звернення/скарга/претензія споживача повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. До звернення/скарги/претензії споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням/скаргою/претензією раніше, а також за наявності документи, необхідні для розгляду звернення/скарги/претензії, які після його (її) розгляду повертаються споживачу. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

Звернення/скарги/претензії/повідомлення споживачів про загрозу газопостачання розглядаються по суті у строки, встановлені чинним законодавством, залежно від предмету питань, порушених у них.

Надання повідомлень про загрозу газопостачанню

Для надання повідомлення про загрозу газопостачання необхідно зателефонувати за телефонами: +38 (066) 03-777-73 або надіслати листа електронною поштою на адресу: office@megawatttradingplus.com При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза газопостачання».